X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

En İyi Fiyata .COM.TR 50 TL Yerine 25 TL Hemen Kaydetmek İçin Tıklayınız !

En İyi Fiyata .COM.TR 50 TL Yerine 25 TL Hemen Kaydetmek İçin Tıklayınız !

WhatsApp  Satış Öncesi

# VOXNET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
     VoxNet Bilişim Teknolojileri Dilediği Zaman Bu Sözleşmeyi Tek Taraflı Olarak Önceden Haber Vermeksizin Güncelleme ve Değiştirme Hakkına Sahiptir.

 

# GİRİŞ
    VoxNet Bilişim Teknolojileri Sizinle İlgili Alınan Her Bilgiyi Saklamayı Taahhüt Eder. VoxNet Bilişim Teknolojileri'nin Sağladığı Hizmetleri Kullanarak Sizde Sizinle İlgili Alınan Bilgilerin Bu Sözleşmede Belirtildiği Şekilde Kullanılmasını Kabul Ediyorsunuz.

 

    VoxNet Bilişim Teknolojileri, Size Düzgün Bir Hizmet Verebilmek İçin Gerekli Olan En Az Miktarda Bilgiyi Sizden Talep Eder. Bu Sözleşmede Ne Tip İşlemlerle Ne Tip Bilgiler Alındığı Açıklanmıştır. Websitemizi Kullanarak Bu Bilgileri Toplama Hakkını VoxNet Bilişim Teknolojileri'ne Sunuyorsunuz.

 

# KARTLA İLGİLİ ÖDEMELER
     Kredi Kartı Veya Yurtiçi Debit Kartlar İle Yapacağınız Ödemelerde, Kart Bilgilerinizin Güvenliğini Herşeyden Çok Önemsiyoruz. Bu Yüzden, Girmiş Olduğunuz Kart Bilgilerinin 256-Bit SSL Sertifikası Sayesinde İnternet Cafe vb.. Ortamlarda Bile Kart Bilgilerinizin Şifreli Olarak Gönderilmesini Sağlıyoruz İzlenmesini İmkansız Hale Getiriyoruz.

 

     Geliştirdiğimiz Basit Sanal Klavyeyi İse, Bilgisayarınızda Olabilecek Keylogger vb.. Klavyeden Girilen Verileri Kayıt Eden Zararlı Yazılımlara Karşı Bir Önlem Olarak Size Sunuyoruz. Bütün Bu Önlemler İle, Sitemizden Alışveriş Yaptığınızda Kredi Kartı Bilgilerinizin Tamamen Güvende Kalmasını Amaçlıyoruz, Öyle Ki Ödeme Yaptığınız Kart Bilgilerini Biz Bile Göremiyoruz.

 

# ALINAN BİLGİLER
     Aldığınız Hizmete/Yaptığınız Ödemeye Göre Şu Bilgilerin Bazıları Veya Tamamı Sizden Talep Edilebilir. Adınız, Soyadınız, Telefon Numaranız, Adresiniz, T.C. Kimlik Numaranız, Faks Numaranız, E-Mail Adresiniz. Ayrıca Bunlardan Başka Ek Bilgiler/Dökümanlar Da Gerekebilir. Gerektiği Taktirde, Sizden Talep Edilen Bilgileri VoxNet Bilişim Teknolojileri'ne Talep Edilen Süre İçerisinde Ulaştırmakla Yükümlüsünüz.

 

     Tarafınıza Fatura Kesilebilmesi ve Gerekli Durumlarda Karşımızda Gerçek Bir Muhatap Bulabilmek Amacıyla T.C. Kimlik Numaralarınız Sistemde Saklanmaktadır. T.C. Kimlik Numaralarınız Sadece Fatura Kesilirken ve Gerekli Durumlarda Yasal Merciilere Sunmak Amacıyla Kullanılacaktır. Bunların Dışındaki Bir Kullanımı Veya Yasal Merciiler Dışındaki Üçüncü Şahıslarla Paylaşılması Söz Konusu Değildir.

 

# BİLGİLERİN KULLANILMASI
    VoxNet Bilişim Teknolojileri Toplanan Bilgileri Öncelikli Olarak Websitemizi Ziyaret Etmekteki Amacınızı Karşılamak İçin Kullanır. Bu Bilgilere Yetkisiz Erişimi Sağlamak İçin Bütün Gerekli Önlemler Alınmıştır. Yine de, Oluşacak Hack Gibi Bir Durumda Kayıtlı Bilgilerin Dağılmasından VoxNet Bilişim Teknolojileri'nin Hiçbir Hukuki ve Cezai Sorumluluğu Bulunmamaktadır.

 

# YASAL BİLGİ VERME
    VoxNet Bilişim Teknolojileri Gerekli Durumlarda Yasal Merciilerle Müşteriye Haber Vermeksizin Müşteri Bilgilerini Paylaşma Hakkına Sahiptir. VoxNet Bilişim Teknolojileri Yasal Merciilerle İşbirliği İçerisinde Olacaktır.

 

# SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİKLERİ
     Bu Sözleşmedeki Her Değişiklik Burada Görünür Olacaktır. VoxNet Bilişim Teknolojileri Haber Vermeksizin Sözleşmeyi Değiştirme Hakkına Sahiptir. Dilediğiniz Zaman Üyeliğinizi Sildirme Hakkına Sahipsiniz.

 

VOXNET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Top