X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Sanal Sunucu Paketlerinde 10 AY Öde 12 AY Kullan Fırsatı İçin Hemen TIKLAYIN !

Tüm Hosting Paketlerinde NET %30 İndirim ! Paketleri Hemen İncelemek İçin TIKLAYIN !

WhatsApp  Satış Öncesi
webtasarim
banner

ŞİMDİ YOLA ÇIKMA VAKTİ !

Web tasarım konusunda ihtiyacınız olan internet sitesine en hızlı şekilde sahip olmanızı sağlıyoruz ve dijital pazarlamanın en önemli unsurlarından olan web sitesine sahip değilseniz ilk adımı atmak için geç kalmayın.

Hemen Şimdi İletişime Geç right
alisilmisin

Tasarım Süreci

Tüm dünya dijitale dönerken geride kalmayın, sizde 3 adımda yerinizi alın !

webtasarim
Keşif ve Planlama

Strateji planlama ile planlanan işin anlaşılması ve detaylandırılması yapılarak 2. adıma geçilir.

gelistirme
Tasarım ve Geliştirme

Belirlenen strateji ve özelliklere uygun web arayüzün tasarımına karar verilerek 3. adıma geçilir.

yayinlama
Test ve Yayına Alma

Tasarımın incelenmesi ve kontrolleri sağlanır ardından onay vermeniz durumunda yayına alınır.

midbanner

# Web Tasarım

     Web tasarımı, firmaların yada şirketlerin kurumlarını, markalarını, ürün yada hizmetlerini tanıtmak amacıyla yapılan en etkili reklam şeklidir. Web tasarımı sayesinde firmalar tüm dünyadaki hedef kitlelerine 24 saat ulaşabilmektedir. Web tasarımların yapılabilmesi için belirli programların bilinmesi gerekir.

     İnternet teknolojisinin sürekli olarak geliştiği günümüzde, firmaların kendilerini tanıtan ve yansıtan bir web sitesinin olması çok önemlidir. Bu web sitesinin bazı programlar kullanılarak profesyonel bir şekilde hazırlanmasına ise " WEB TASARIM " adı verilmektedir. Web tasarımı konusunda uzman olan firmamız markanızı en etkili şekilde tanıtabilmek amacıyla en güzel ve en kaliteli web tasarımlarını hazırlamaktadır.

midbanner2

# Grafik Tasarım

     Bir mesajın veya düşüncenin estetik kaygılar güdülerek görsel metotlarla yansıtılmasına grafik tasarım denir. Görsel iletişimin etkili olduğu filmler, animasyonlar, iç mimari, billboardlar, afişler, baskılar, ambalajlar grafik tasarımın başlıca çalışma alanlarıdır. Grafik tasarım genel olarak bir mesajı etkili bir biçimde kitleye iletilmesini sağlar.

     İnsanların ilgisini çekecek grafikler ile verilmek istenen mesajın hedef kitleye en uygun şekilde iletilmesi grafik tasarım ile mümkün olur. Grafiker almanca graphiker kelimesinin karşılığı, grafik tasarımcı ise ingilizce graphic designer kelimesinin karşılığı olup aynı anlama gelmektedir.

banner3

# Logo Tasarım

     Logo tasarımınız markanızın kimliği açısından önemlidir. Müşteriler yeni bir marka veya işletme ile karşılaştıklarında gördükleri ilk şey şirketin logosu olacaktır bu yüzden ilk önce ve en başında şirketinizin logosunu oluşturmanız çok önemlidir. Logolar da tıpkı resimler gibi binlerce kelimeye değerdir. İyi yapılmış bir logo hitap ettiğiniz kitlenin hangi sektörde olduğunuzu sunduğunuz ürünlerin veya hizmetlerin neler olduğunu işletmenizi eşsiz ve benzersiz kılan şeyin ne olduğunu bilmesini sağlar ve markanızın kimliğine içerik kazandırır iş dünyasında ilk izlenim her şeydir.

     Muhteşem bir logo tasarımının amacı rakiplerinize karşı işletmenizin avantaj sağlaması ve müşterilerinizde güven duygusu inşa etmektir. Bunların her ikisini de başarmak için logonuz akılda kalıcı, basit ve eşsiz olmalıdır.

Hemen Şimdi İletişime Geç right
Top