X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Tüm Sanal Sunucu Paketlerinde NET %30 İndirim ! Paketleri Hemen İncelemek İçin TIKLAYIN !

Tüm Sanal Sunucu Paketlerinde NET %30 İndirim ! Paketleri Hemen İncelemek İçin TIKLAYIN !

WhatsApp  Satış Öncesi

Kurumsal e-posta nedir ve iş dünyasında sizlere nasıl bir ayrıcalık sağlamaktadır? Şirketinizi temsil ederken şirketi ve sizi bir bütün içerisinde gösteren yüksek kotalı ve Premium özellikler ile desteklenen bir e-posta adresine denilmektedir. Bu adres belirlenirken öncelikle alan adınız ve şirket isminiz göze çarpacak şekilde yapılmaktadır. Örneğin; isminiz@şirketaisminiz.com, isminizsoyisminiz@şirketisminiz.com ya da iletişim@şirketisminiz.com olabilir. 

Neden Kurumsal E-Posta Kullanılmalı?

Kurumsal e-posta nedir diye araştırma yapan firmalar ayrıcalıklarını ve avantajlarını öğrendiklerinde şirketleri için en iyi posta sistemi olduğunu görecektir. Tüm dünyada güncel olarak kullanılan aktif e- posta kullanıcı sayılarının 4.037 milyar civarından olduğu bilinmektedir. Bu kadar e-posta arasında bir gelen kutusu içerisinde sizin şirkete özel bir e-postanız olmazsa dikkat çekmeniz çok zor olacaktır. Bir kurumsal e-postaya sahip olursanız hem dikkat çekerseniz hem de sizlerin kullanıcılarınıza göndereceğiniz bilgiler diğer kişilerden farklı olarak görülecektir. Peki, kurumsal e-postalar bunu nasıl yapmaktadır?

Kurumsal E-Posta ile Elde Edeceklerim

Kurumsal e-posta nedir ve nasıl avantaj sağlar diye araştırma yapıyorsanız bu soruyu sizler için profesyonel ve uzman bir bakış açısıyla ele aldık.

  • Profesyonel bir görünüm elde etmek için
  • Marka ve şirket tanıtımına katkı sunması için
  • Müşterilerinizin güvenini sağlamak için
  • Hesaplarınızda daha güvenli işlemler yapmak için kullanılır.
  • Daha fazla saklama alanı elde etmek

Kurumsal E-Posta ile Profesyonel Görünüm

Kurumsal bir e-posta sahibi olursanız diğer e-postalardan sizi farklı kılan bir hesabınız olacaktır. Marka ve şirketler için profesyonelliğin en önemli adımlarından biri kurumsal hesaplar kullanmaktır. Günümüzde herkesin kullandığı bir Gmail, Hotmail, Yahoo vs. Hesaplar mevcuttur. Bu hesaplar kullanılarak işlemler yapılmaktadır. Ancak kendine güvenen markalar ve şirketler normal hesaplar yerine kurumsal e-posta alarak müşterilerinin gözünde daha ciddi bir iş yaptıklarını belli ederler. 

Kurumsal E-Posta ile Marka Tanıtımı

Kurumsal e-posta nedir sorusu belki de bu hesapları kullanan markaların elde ettikleri ayrıcalıklar ile marka tanıtımlarını da yapmaları ikisini de birleştirerek de açıklanabilir. Alan adınız ve e-posta adresinizi birleşince hem markanız hem web siteniz tanınır hale gelecektir. Bunların haricinde kısa sürede elde edeceğiniz başka avantajları da bulunmaktadır.

Kurumsal E-Posta ile Müşteri Güveni Arttırma

Kurumsal hesaplar ile müşterileriniz ile şirketiniz arasında bir bağlılık duygusu artmaktadır. Örneğin; müşterilerinize bir teklif sunacaksınız bunu genel postalar ile yaptığınızda ciddiye alınmama, görülmeme durumları olurken kurumsal bir e-posta adresi ile güven verirsiniz. Karşı taraftan ciddiyet alır ve bir taşla iki kuş vurma deyimini elde edersiniz. Müşteriler sizin adınızın ve marka adınızın yer aldığı hesaplardan aldığı e-postalar ile güven duygusu hissedecektir.

Kurumsal E-Posta ile Güven ve Premium Hesap Ayrıcalığı Elde Etme

Kurumsal e-postalar şirket ve markalara tanınan ayrıcalıklar ile daha fazla saklama kotalarına sahiptir. Alan genişliği yanı sıra spam sorunları da kısa sürede hal edilmektedir. Ayrıca işletme için yapılan özel yazışmaları da genel e-postalara oranla daha farklı şekilde işlemektedir. Böylelikle özel bilgileriniz kurumsal hesaplarınız arasında kalır. Şirket bilgilerini, siparişlerinizi, alıcılar ve müşteriler arasında belirlediğiniz özel konuları kısa sürede hal edebilirsiniz. Saklama konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ekstra güvenlik tedbirleri alınmış hesaplar olması ile tercih edilmektedirler. Daha gelişmiş bir güvenlik tedbiri size sunan bu hesaplar her yönü ile işletmenize fayda sağlamaktadır. 

Firmamız kurumsal e-posta nedir ve kurumsal e –postalar için sağlanan servis hizmeti hakkında sizlere ayrıntılı bir hizmet sunmaktadır. Üstelik uygun fiyatlara sağlamış olduğumuz kurumsal e-posta ile ekstra maliyetler harcamanıza da gerek kalmaz. Ayrıntılı bilgi için hemen iletişime geçiniz. 

Top