X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Tüm Sanal Sunucu Paketlerinde NET %30 İndirim ! Paketleri Hemen İncelemek İçin TIKLAYIN !

Tüm Sanal Sunucu Paketlerinde NET %30 İndirim ! Paketleri Hemen İncelemek İçin TIKLAYIN !

WhatsApp  Satış Öncesi

WordPress sorunlarına çözüm bulma noktasında birçok uzmanın yönlendirmesi bulunmaktadır. Bu yönlendirmeler doğru takip edildiği takdirde WordPress altyapısında karşılaşılan sorunların azaltılması mümkündür. WordPress altyapısında karşılaşılan birçok sorunun giderilmesi için kullanılan yöntemler oldukça basittir.

 

Altyapıdan ya da sistemden doğrudan anlamaya gerek olmadan WordPress sorunları giderilebilir. WordPress sorunları arasında yer alan beyaz sayfa problemi en sık karşılaşılan problemler arasında bulunur. WordPress beyaz sayfa hatasını gidermek için kullanılacak olan yöntemler arasında dosya değişikliği yer alır.

 

WordPress Beyaz Sayfa Sorunu Nasıl Çözülür?

 

WordPress beyaz sayfa problemi sık karşılaşılan sorunlar arasında yer alır. Bu sorunu çözebilmek için farklı çözüm önerileri geliştirilmiştir. Geliştirilen çözüm önerileri şu şekilde sıralanabilir:

 

● Hafıza limitini yükseltmek.

● Eklentileri kontrol etmek ve temizlemek.

● WordPress için kullanılan temaları denetlemek.

● Hata kayıtları listesini incelemek ve kontrol etmek.

 

En sık önerilen 4 farklı çözüm önerisidir. Bu çözüm önerileri kullanılarak beyaz sayfa sorunu kolaylıkla çözülebilir. Eğer kullanılan yöntemler işe yaramıyorsa, WordPress sisteminde alt yapıyı oluşturan kişi ile iletişime geçmek ya da profesyonel hizmet almak da bir seçenektir.

 

WordPress Beyaz Sayfa Sorunu Nedir?

 

Wordpress beyaz sayfa sorunu açıklamasıuzmanlar tarafından yapılır. Wordpress sisteminde karşılaşılan beyaz sayfa sorunu, internet sitesinin tek bir sayfası için olabileceği gibi geneli için de olabilir. Bu noktada WordPress sisteminde oluşan sorunun nedenlerini bulmak gerekir. Eğer nedenler bulunmaz ise bu durumda beyaz sayfa sorununu çözmek de zor olacaktır. Beyaz sayfa sorunu, sık karşılaşılan ve ekranın düzgün çalışmamasına neden olan bir problemdir.

 

WordPress Beyaz Sayfa Sorunu Nedenleri Nelerdir?

 

WordPress beyaz sayfa hatasının nedenleri kullanıma ve altyapıya dayanabilir. Beyaz sayfa hatasının birçok sebebi vardır ve bu sebepler şu şekilde sıralanabilir:

 

● Hafıza aşımı

● Hafızanın ağır oranlar ile kullanılması

● Tema ve eklenti uyuşmazlığı

● Yanlış ya da eksik güncelleme

● Hosting ile ilgili problemler

● Sunucu problemleri

● Tema kodunda hata olması

● Eklenti kodunda hata olması

 

Bu sebepler çoğunlukla WordPress beyaz sayfa hatası oluşmasına sebep olur. Karşılaşmamak adına sebebi bulduktan sonra çözüm önerilerine yönelmek daha doğru bir yöntemdir.

 

WordPress Memory Limiti Arttırmak Sorunu Çözer Mi?

 

WordPress hafıza limitinde yaşanan sorunlar beyaz sayfa sorununa neden olabilmektedir.  hafıza şimdi yapılması ya da hafızanın doğru şekilde kullanılmaması sonucunda beyaz sayfa hatası ile karşılaşılabilir. Beyaz sayfa hatası bu sebeple karşılaşıldığı takdirde öncelikli olarak hafıza limitinin yükseltilmesi tavsiye edilir.

 

Sistemin hafıza problemlerini çözebilmek için kullanılan farklı yöntemler vardır. Uzman desteği alarak yapılabileceği gibi kişiler eğer admin olarak sisteme erişim sağlayabiliyorlar ise bu durumda kendileri de sorunu çözebilir. WordPress memory limit çözümünde FTP işlemcisi üzerinden işlem yapılır. Açılan pencereden hafıza arttırma, hata bulma ve çözüm geliştirme kolaylıkla yapılabilmektedir.

 

WordPress Eklentileri Temizlemek Sorunu Çözer Mi?

 

WordPress eklenti temizliği beyaz sayfa sorununun çözülmesini sağlayan yöntemlerden biridir. Eklenti ve tema arasında uyuşmazlık yaşanması en sık karşılaşılan nedenler arasında bulunur. WordPress eklentilerinin temizlenmesi, kontrol edilmesi ve tema ile olan uyumunun incelenmesi sorunu gidermeyi sağlayabilir. Bu noktada WordPress eklentilerinin doğru çalışıp çalışmadığına emin olmak gerekir.

 

WordPress Hata Kayıtları Sorunu Çözer Mi?

 

WordPress hata kayıtları incelendiğinde beyaz sayfa sorununa sebep olan etken ortaya çıkarılabilmektedir. FTP işlemcisi ya da sunucusu üzerinden yapılacak olan inceleme sonucundan hata kayıtlarına ulaşmak son derece kolaydır. WordPress beyaz sayfa hatası çözümleri doğrudan bu sayfa üzerinden kolaylıkla incelenebilir ve çözüm geliştirilebilir.

Top