X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Sanal Sunucu Paketlerinde 10 AY Öde 12 AY Kullan Fırsatı İçin Hemen TIKLAYIN !

Tüm Hosting Paketlerinde NET %30 İndirim ! Paketleri Hemen İncelemek İçin TIKLAYIN !

WhatsApp  Satış Öncesi

 

Wordpress nedir? sorusu, internet sitesi açmak isteyen herkesin en az bir kez sorduğu bir sorudur. Wordpress, kodlama ya da internet sitesi tasarımına dair hiçbir bilgisi olmayan kişilerin dahi kolay bir şekilde internet sitesi hazırlamasına yardımcı olan bir platformdur. Bu platform sayesinde, en amatör işletmelerden son derece profesyonel ajanslara kadar geniş bir hedef kitlesi bulunmaktadır. Her türlü talebe yanıt verebilecek internet sitesini birkaç tıklama ile oluşturabilirsiniz. Birçok özellik paneller sayesinde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Her ne kadar çok amaçlı ve yüksek performanslı internet sitesi kurma aracı olarak gözükse de e-ticaret platformları için de oldukça avantajlıdır. Kolay kullanıma sahip ve kârlılığı yüksek bir altyapı oluşturmanız için gerekli olanakları sağlamaktadır. Wordpress nedir? sorusunu merak eden birçok kişi, internet sitesi kurmak istediğinde bu soru ile karşılaşmıştır. Kalitesi ve performansıyla birçok alternatifin önüne geçen WordPress oldukça güvenilir bir veri koruma sistemine sahiptir. Bu sayede bilgilerinizin profesyonel bir şekilde korunması sağlanır.

Wordpress’te Her Kullanıcıya Hitap Edecek Bir Altyapı Mevcuttur

Gerek e-ticaret altyapıları, gerek işletme ya da kişisel bloglar için WordPress oldukça güvenilir ve hızlı bir altyapı sağlaması ile ön plana çıkmaktadır. Birden fazla tema ve altyapı sistemine rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz bu özellikler arasında zorluk yaşamadan geçiş yapabilirsiniz. Wordpress, aynı zamanda maliyet olarak geleneksel internet sitesi kurma işlemine göre çok daha ekonomik bir seçenek olmaktadır. Wordpress nedir? sorusu, oldukça geniş kapsamlı bir yanıta sahiptir. Wordpress tarafından oluşturulan her türlü altyapıyı kullanan internet sitesi için WordPress imzası atılmaktadır. WordPress 'in altyapısı kullanıcılar için birçok avantajı kolay bir şekilde sağlamaktadır.  Wordpress’in ön plana çıkan ve diğer platformlardan ayıran özelliği gerek resmi kaynakları gerekse kullanıcılar tarafından oluşturulan özel eklentiler ile her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek duruma gelmesidir. 

Hangi Platformda Çalışacağınıza Karar Vermelisiniz

Wordpress, internet sitesi açmak isteyen herkesin duyduğu bir isimdir. Wordpress platformunun iki ayrı kol üzerinden çalışmalarını yürüttüğünü bilmek oldukça önemlidir. Wordpress.org ve wordpress.com platformları her ne kadar birbiriyle bağlantılı olsalar da birbirinden oldukça ayrı özelliklere sahip platformlardır. Bu platformlar arasından hangisinin kullanılacağının belirlenmesi oldukça önemlidir. Wordpress nedir? sorusunun yanında, wordpress.com ya da .org uzantılı platformlar arasındaki farkı anlamak da kullanıcıların internet sitesinden aldığı verimi ciddi oranda arttıracaktır. Wordpress.com platformu basitçe, bir hosting sistemi üzerinde, basit bir blog sistemi oluşturmanızı sağlar. Oluşturduğunuz bu blog ile ilgili her türlü içerik ya da tema ayarını çok rahat bir şekilde yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Çok daha geniş kapsamlı ve düzenlemeye açık bir platform olan wordpress.org ise eklentiler ile bambaşka dünyalara yelken açmanıza yardımcı olmaktadır. Wordpress.org üzerinden oluşturduğunuz profesyonel internet sitenizi ister blog olarak ister e-ticaret platformu olarak kullanabilmeniz için gerekli eklentileri çok rahat bir şekilde adapte ederek kullanmaya başlarsınız. 

Wordpress Kullanmak Geniş Bir Özelleştirme İmkânı Sunar

Aklınızdaki siteyi kurmak için WordPress tarafından sağlanan her türlü kişiselleştirme ve özelleştirme imkânı mevcuttur. Wordpress nedir? sorusunun yanıtını net ve detaylı bir şekilde alan kullanıcılar, bu platformun sağlamış olduğu özelleştirme imkanlarını incelemeye başlamıştır. Hiçbir şekilde kodlama işlemi gerçekleştirmeden ya da programlama bilgisine sahip olmadan internet siteniz üzerinde dilediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek; WordPress platformu sayesinde mümkün hale gelmiştir. Her türlü internet sayfası ihtiyacı için WordPress altyapıları ile bir internet sitesi oluşturmak mümkün hale gelmiştir.

Top